lesson

Fırıncılık Eğitimi

star
star
star
star
star
Modüller
  • check Ekmek Hamuru Hazırlama incele
  • check Mayalı Hamurdan Ürünler Hazırlama incele
  • check Masaüstü Servis Takımları incele
  • check Ekmek Çeşitleri Üretimi incele
  • check Ekmek Çeşitleri incele
  • check Ekmek Fermantasyonu incele
Hakkında

Ekmek ve hamur işi üretimine dair tüm temel bilgiyi yoğun ve pratik ağırlıklı bir eğitim ile alarak bu konuda meslek sahibi olmak isteyenler veya ekmekçilik ve fırıncılık alanında kendi işini kurarak kariyer değiştirmeyi hedefleyen kişiler ve girişimciler, ekmek ve fırıncılık alanında yetkinliklerini geliştirerek bu konuda uzmanlaşmak isteyenler. Ticari fırın, lokanta veya pastanelerde, ekmek, kek, pasta veya börek, pide gibi, fırında pişirilen yiyecek maddeleri imal eden kişidir. Ekmek, börek vb. için hamur yoğurma detaylarını öğrenecektir.

Çalışma Alanları Ve İş Bulma Olanakları;

Fırıncı, ekmek fabrikalarında, ticari fırınlarda, lokantalarda, pastanelerde, turistik otellerde çalışabilir. Teknolojinin gerektirdiği yeniliklere uygun elemana ihtiyaç vardır. Özellikle de modern eğitim (okul işletme) görmüş elemana her zaman gereksinim olacaktır. Modern araç ve gereç ile makinelerin kullanımları bedenen yapılan işlerin azalmasına dolayısıyla çalışanların sayısında da bir düşmeye neden olmaktadır. Yeterli sermaye ve deneyime sahip olanlar kendi işyerlerini açabilirler.

Kursunuzu, e-devlet kapısından sorgulanabilir üniversite onaylı olacak şekilde tercih edebilirsiniz.


timer

Kursa/Eğitime Katıl

Kurs detaylayrına erişim

Kayıttan Dersler
900.00 ₺750

Eğitim/Kurs Danışmanları
  • check İsmail ÇAKIR
Editörün notu; Değerli kursiyerimiz, eğitim programlarımızda sizin kişisel gelişiminize, değer verdiğimizi bilmenizi isteriz. Biz eğitim sürecini tamamlamayan kullanıcılarımıza sertifika vermiyoruz. Ayrıca satın almak istediğiniz eğitimin doğru kuruluş tarafından sertifikandırılmasının öneminin farkındayız. Günde yüzlerce kişinin farklı firmalardan eğitim sürecini tamamlamadan satın aldıkları sertifikalarının iptal edildiğine şahitlik ediyor ve bu durumdan hüzün duyuyoruz. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz sertifikanızın daha sonra iptal edilmemesi için eğitimi olmayan sertifika programlarına hayır deyiniz.

Üniversite onaylı belgenizi e-Devlet aracılığı ile doğrulayabilirsiniz. 

https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama 

Aşağıdaki sertifika kursiyerimizden izin alınarak paylaşılmaktadır, e-Devlet aracılığı ile sorgulayarak geçerliliğini kontrol edebilirsiniz.

Barkod No:  UN_04105736031068658440

T.C. Kimlik No: 36031068658Sertifika tercümanlık hizmeti alınabilir anlaşmalı olduğumuz Antalya Aspendos Tercümanlık tarafından 75 TL hizmet bedeli karşılığında sağlanabilmektedir. Noter onayı gereken tercümanlık hizmeti çeviri ile beraber  250 TL hizmet bedeli karşılığında sağlanabilmektedir.

Çeviri hizmeti fiyatları temsilidir değişiklik gösterebilir, fikir amaçlı sunulmuştur.  Detaylı fiyat için lütfen bilgi alınız. 

Değerlendirmeler
4.9
star star star star star
star star star star star
star star star star star_border
star star star star_border star_border
star star star_border star_border star_border
star star_border star_border star_border star_border
Kursa Ait Modüller
Ekmek Hamuru Hazırlama


Mayalı Hamurdan Ürünler Hazırlama


Masaüstü Servis Takımları


Ekmek Çeşitleri Üretimi


Ekmek Çeşitleri


Harita
İletişim
bilgi@meslekiegitim.net
Gülevler Mh. 4050 Sk. No:6/1 Merkez Isparta
close